1 листопада 2022 р.

Перебір всіх властивостей об'єкта за допомогою конструкції for...in


  Сьогодні ми розглянемо можливість перегляду всіх властивостей об'єкту на екран.
  Для перебору та виведення на екран всіх властивостей об'єкта використовується конструкція for...in . Синтаксично вона відрізняється від циклу for.

  Конструкція for...in - синтаксис

  Розглянемо синтаксис конструкції for-in , яку також називають також ще циклом за властивостями.
  for(from in object)
  
  Кожна властивість об'єкта  по черзі заноситься в змінну from.

  Параметри

  from - назва змінної яка приймає назву властивості рядка на кожній ітерації.
  object - об'єкт, властивості якого необхідно пройти.

  Конструкцію можна розглядати як безумовний ітераційний цикл, адже число повторень дій у ньому невідомо і не може бути обчислено до закінчення виконання циклу. 
  Порядок обходу, відповідно до сучасної специфікації ECMAScript, є чітко визначеним і узгодженим у всіх реалізаціях. У кожному компоненті ланцюжка прототипів усі невід’ємні цілі ключі (ті, що можуть бути індексами масиву) будуть проходити спочатку в порядку зростання за значенням, потім інші ключі рядків у зростаючому хронологічному порядку створення властивості.

  Наступний приклад виводить на екран властивості об'єкта body:


  Практичні дослідження за допомогою Practice версії 4.


  Використані джерела:

  developer.mozilla.org

  З повагою, Юрій Чернієвський! Керівник гуртка "WEB-Miditaur" науково – технічного напряму «WEB технології» ЦДЮТ Краснопільської селищної ради. Бакалавр, прикладна математика за спеціальним напрямом інформатика, Спеціаліст - інформатика, математик - програміст.

  Підтримайте
  Блог
  Якщо Вам сподобалася публікація і Ви вважаєте її корисною для інших, поділіться нею у соціальних мережах за допомогою кнопок, розміщених нижче та підпишіться на блог, щоб першими отримувати нові публікації корисного навчального контенту!
  Коментуйте публікацію, пишіть Ваші враження, залишайте питання в коментарях, якщо якісь моменти з публікації Вам залишилися не зрозумілими!

  0 Коментарів Підписатися на цей блог

  Поділитися цим