20 листопада 2022 р.

Practice довідка


   Коротка довідка з використання онлайн редактора Practice

  Practice має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, але для початківців, які вирішили самостійно досліджувати дану програму у даній публікації буде представлена коротенька довідка.

  Загальний вигляд

  Редактор Practice має два вікна, які разом формують робочий простір починаючого web розробника. Цей редактор ефективний саме для початківців, адже дозволяє наочно предсталяти інформацію на екрані комп'ютера на мультимедійних пристроях. У випадку використання з сенсорною дошкою діти з легкістю справляються з завданнями форматування тексту, набору контейнерів і їх правильному розміщенню.
  У лівому вікні ми пишемо теги, а у правому ми можемо бачити готовий результат, не перезавантажуючи браузера.

  Головне меню

  Кожен рядок головного меню має певний логічний зміст.

  Віконне меню

  Меню прикладів

  З повагою, Юрій Чернієвський! Керівник гуртка "WEB-Miditaur" науково – технічного напряму «WEB технології» ЦДЮТ Краснопільської селищної ради. Бакалавр, прикладна математика за спеціальним напрямом інформатика, Спеціаліст - інформатика, математик - програміст.

  Підтримайте
  Блог
  Якщо Вам сподобалася публікація і Ви вважаєте її корисною для інших, поділіться нею у соціальних мережах за допомогою кнопок, розміщених нижче та підпишіться на блог, щоб першими отримувати нові публікації корисного навчального контенту!
  Коментуйте публікацію, пишіть Ваші враження, залишайте питання в коментарях, якщо якісь моменти з публікації Вам залишилися не зрозумілими!

  0 Коментарів Підписатися на цей блог

  Поділитися цим