12 березня 2023 р.

Про світ Інтернету

Жила-була дівчинка на ім'я Анна, яка любила дізнаватися нові речі. Одного дня вона почула про світ Інтернету, де можна знайти безліч цікавих речей. Анна знайшла свій старенький комп'ютер та ввімкнула його.


Комп'ютер загрузився, і на екрані з'явилася головна сторінка Інтернету. Анна подивилася на нього з захопленням - було безліч кольорів, малюнків та текстів. Вона клікнула на першу сторінку, і з'явилася нова сторінка з цікавими фотографіями та відео.

Анна була засмучена, що не може знайти саме те, що їй потрібно, але тоді вона згадала про адресний рядок. Вона набрала адресу веб-сайту, де можна знайти інформацію про звірів, про яких вона давно хотіла дізнатися більше. І ось її перша вдача - на екрані з'явилася сторінка з цікавими фактами про звірів.

З кожною наступною сторінкою Анна вчилася все більше та більше про різні речі - вона дізналася про тварин, рослини, мистецтво та науку. Вона також знайшла сайти, де можна було грати в ігри та дивитися мультфільми.

Анна зрозуміла, що світ Інтернету - це безмежне джерело знань та розваг. І тепер вона використовує Інтернет, щоб дізнаватися нове, грати в ігри та спілкуватися з друзями з усього світу. А коли вона стане старшою, можливо, вона навчиться створювати власні веб-сторінки та ділитися з усіма своїми цікавими знаннями.

 


1 Коментарів:

Поділитися цим