18 березня 2023 р.

Practice - Урок 6 Списки в HTML. Види спискiв.

 Тема нашого сьогоднiшнього дистанційного уроку: "Списки в HTML. Види спискiв."

Дану тему ми будемо розкривати за допомогою навчального web-редактора Practice, який дозволяє нам створювати списки рiзних видiв за допомогою вiдповiдних тегiв i наглядно демонструвати їх виконання.

Вiдео призначене для всiх, кого зацiкавив редактор Practice, а також для учнiвської молодi вiд 10 рокiв та учасникiв гуртка "WEB-MiDiTAUR". 

Використовується пiд час дистанцiйних занять. 

Посилання на актуальну версiю редактора Practice: https://ver1.practice.net.ua

Ви можете прийняти участь в обговореннi в Facebook групi, перейшовши за посиланням: https://www.facebook.com/groups/1029536307968960

 


З повагою, Юрій Чернієвський! Керівник гуртка "WEB-Miditaur" науково – технічного напряму «WEB технології» ЦДЮТ Краснопільської селищної ради. Бакалавр, прикладна математика за спеціальним напрямом інформатика, Спеціаліст - інформатика, математик - програміст.

Мої побажання
вихованцям
Будь допитливим, досліджуй глибини понять, адже лише це і допомагає розвиватися! На цьому сайті формується сприятливий простір для вивчення web. Рівень твого самостійного заглиблення в певні питання сьогодні будуть відповідати рівню твоєї компетенції з даного питання в майбутньому. Єдиним фактором, який має значення, є твоя власна здатність і бажання вчитися. Немає сенсу порівнювати свій прогрес з іншими, оскільки цей досвід здебільшого суб’єктивний. Поділіться посиланням у соціальних мережах за допомогою кнопок, розміщених нижче та підпишіться на блог, щоб першими отримувати нові публікації корисного навчального контенту! Коментуй публікацію, пиши свої враження, залишай питання в коментарях, якщо якісь моменти з публікації залишилися не зрозумілими!

0 Коментарів Підписатися на цей блог

Поділитися цим