27 квітня 2023 р.

FTP з'єднання з хостингом за допомогою програми Total Commander.


У сучасному світі, коли віддалена робота стає все більш популярною, доступ до хостингу стає важливим завданням для багатьох користувачів. FTP з'єднання є одним з найбільш широко використовуваних способів з'єднання з хостингом. У цій публікації ми розглянемо, як встановити з'єднання з хостингом за допомогою програми Total Commander. Total Commander - це файловий менеджер для операційних систем Windows, який набув широкої популярності серед веб розробників, бо дозволяє здійснювати підключення до хостингу за допомогою FTP протоколу. Далі ми детально розглянемо процес налаштування з'єднання та передачі файлів на хостинг.
Якщо ви працюєте з веб-сайтом і маєте доступ до хостингу, то вміння використовувати FTP з'єднання дуже важливе для ефективної роботи при створенні та тестуванні вашого саайту. З'єднання за допомогою FTP протоколу дозволяє передавати файли між комп'ютером та хостингом, що забезпечує зручність та ефективність роботи з веб-сайтом.
Вміння використовувати FTP з'єднання за допомогою програми Total Commander є незамінними для всіх, хто працює з веб-сайтами, незалежно від рівня досвіду. Тому уважно прочитайте цю публікацію, дізнайтеся більше про налаштування з'єднання з хостингом за допомогою програми Total Commander та виконуйте роботу з веб-сайтом більш ефективно!
Програма Total Commander - це файловий менеджер для операційних систем Windows, який дозволяє здійснювати підключення до хостингу за допомогою FTP протоколу. Завдяки його функціоналу можна швидко та зручно встановити з'єднання з сервером та передавати файли на хостинг.

Завантаження програми.

Завантажити програму можна на офіційному сайті Total Commander.
Офіційний сайт Total Commander.

Покрокове налаштування FTP з'єднання.

1. У головному меню виберіть «Мережа → З'єднатися з FTP-сервером…» або натисніть Ctrl+F:
Мережа → З'єднатися з FTP-сервером.
2. Натисніть «Додати…»:
Натисніть кнопку "Додати".
3. Заповніть поля на вкладці «Основні»:
Вкладка «Основні»
  • «Ім'я з'єднання» - Вкажіть довільне ім'я з'єднання. Наприклад, назва сайту, користувача FTP або хостинг-акаунта.
  • «Сервер [:Порт]» - вкажіть хост з даних для підключення по FTP, якийвам повідомив керівник гуртка. Оскільки підключення виконується за стандартним порту 21, Його можна не вказувати.
  • «SSL/TLS» - встановіть галочку, щоб використовувати шифрування. У разі проблем з підключенням, вимкніть галочку, щоб використовувати звичайне з'єднання без шифрування.
  • «Обліковий запис» — вкажіть логін з даних для підключення по FTP.
  • «Пароль» — з огляду безпеки не вказуйте ваш пароль FTP-користувача. Ви його введете на стадії безпосереднього підключення.
  • «Пасивний режим обміну (як Web-браузер)» - обов'язково встановіть галочку.
  • Тиснемо кнопку «OK»

Налаштування «Правка/Перегляд»

Заходимо в налаштування TotalCommander.
Налаштування TotalCommander.
У лівому вікні налаштувань вибираємо пункт «Правка/Перегляд».
Робимо налаштування, які виділені на наступному малюнку.
Налаштування «Правка/Перегляд»

Тепер ви можете редагувати файли безпосередньо на вашому хостингу. 

З повагою, Юрій Чернієвський! Керівник гуртка "WEB-Miditaur" науково – технічного напряму «WEB технології» ЦДЮТ Краснопільської селищної ради. Бакалавр, прикладна математика за спеціальним напрямом інформатика, Спеціаліст - інформатика, математик - програміст.0 Коментарів Підписатися на цей блог

Поділитися цим