Про сайт

Вітаю вихованців гуртка "WEB-Miditaur"!

Запрошую Вас на наш навчальний сайт, бо маю бажання бачити Вас у майбутньому справжніми майстрами цифрових технологій. Сподіваюся, що цей сайт стане онлайн осередком не лише для вивчення основ сайтобудування, але й дозволить створити дружню, веселу, захопливу інтернет спільноту, яка матиме на меті не лише освоїти найважливіші навички програмування, але й навчиться з повагою ставитися до колег, друзів та однодумців. Отже я хочу бачити у Ваших особах освічених, культурних, достойних людей майбутнього суспільства.

Сайт допоможе нам навчитися працювати в команді, дотримуватися певних правил поведінки в онлайн просторі та в житті.
Сайт матиме необмежений круг читачів з огляду на необхідність захисту певної інформації в умовах, що склалися.
До читачів сайту також запрошуються вихованці гуртка "WEB-Miditaur" та їх батьків, які з об'єктивних причин знаходяться за кордоном.

Місія:

Місія сайту полягає в навчанні всіх учасників гуртка незалежно від того, як швидко вони сприймають інформацію - швидко, середньо чи повільно. Адже кожен може вибрати зручний час і власний темп засвоєння інформації.

Попередній рівень підготовки:

Ви не повинні турбуватися про рівень Ваших попередніх знань, щоб почати навчання. Вам потрібне лише мати бажання вчитися, комп'ютер з встановленим сучасним браузером, підключення до інтернету.

Ви можете поставити запитання в полі для коментарів під кожною публікацією. Ваш відгук дуже допоможе у подальшому вдосконаленню нашого веб-сайту. Головний пріоритет сайту — надати високоякісні та прості навчальні матеріали для наших вихованців.

Ви також можете самостійно вибирати матеріал для опрацювання, наприклад більшої складності, якщо Ви вже засвоїли більш простіший навчальний матеріал! 

З повагою, Чернієвський Ю. В.

0 Коментарів Підписатися на цей блог

Поділитися цим