Інтернет ресурси, блоги, інструменти, ігри, які нам допоможуть у навчанні, і за якими варто слідкувати.
Стандарти документування коду:
CSS
Штучний інтелект
Генератори малюнків:
CSS інструменти
- CSS Ruler - Лінійка CSS
- Flexbox Froggy - Ця гра від творця Grid Garden допоможе вам відпрацювати свої flexbox навички CSS
- Тест CSS3 - цей тест перевіряє, які функції CSS3 розпізнає веб-переглядач.
Графіка
SVG
Наші групи в Telegram
Web-miditaur Midjourney - запрошувальне посилання
Git
Посібники від mozilla.org
- Початківці починають тут!
- Навчіться стилізувати HTML за допомогою CSS
- Огляд перших кроків CSS
- Посібник з JavaScript
Інтерфейсний веб-розробник (Front-end web developer)
Файловий архів студентів
Емодзі
YouTube канали
Сайти дистанційного вивчення інформатики
Корисні ресурси
Загальні блоги веб-розробки Frontend
- Codrops : Codrops — це блог веб-дизайну та розробки, який публікує статті та навчальні посібники про останні веб-тенденції, техніки та нові можливості.
- Девід Уолш : Девід живе у Вісконсіні, де він працює старшим веб-розробником і євангелістом для Mozilla. Він цікавиться інтерфейсними технологіями, зокрема HTML/5, CSS, JavaScript, а також такими фреймворками, як jQuery, Dojo Toolkit і MooTools (у яких він є основним учасником).
- Smashing Magazine : більше, ніж блог, Smashing Magazine – це онлайн-платформа та видавець електронних книг, який охоплює професійні ресурси для веб-розробників і дизайнерів. Окрім основної редакційної діяльності, Smashing Magazine організовує конференції з веб-дизайну в Європі та Північній Америці (Smashing Conference)
- 2ality : Доктор Аксель Раушмаєр — веб-розробник із Мюнхена, який пише про JavaScript, мобільні обчислення. Раушмаєр докладно пише про основи та еволюцію JavaScript, зокрема про поточну та майбутні версії ECMAScript. Він організовує групу користувачів MunichJS і написав книгу O'Reilly «Speaking JavaScript».
- qFox : Пітер ван дер Зі — розробник інтерфейсу з Нідерландів. Він спеціалізується на JavaScript / ECMASCript, парсерах і низькому рівні продуктивності JS.
- Потоки енергії : Марійн Гавербеке з Берліна є незалежним розробником і автором. Він проводить більшу частину свого часу, працюючи над програмним забезпеченням з відкритим вихідним кодом, таким як редактор CodeMirror і механізм висновку типу Tern. Нещодавно він переміг у конкурсі JS1K — демонстрація JavaScript у 1024 байтах — і є автором широкого спектру програмного забезпечення з відкритим кодом.
- The Haystack : Стівен Хей — каліфорнійський веб-розробник, який живе в Нідерландах. Стівен є популярним доповідачем на теми CSS, веб-доступності, (веб)дизайну та відкритих веб-стандартів. Він опублікував кілька статей на ці теми, а також книгу про робочий процес веб-дизайну.
- Джон Папа : Папа — експерт із розробників Google і регіональний директор Microsoft. Він також створює курси для Pluralsight. Він є активним доповідачем на конференціях і заходах, спеціалізується на професійній розробці додатків із такими технологіями, як Windows, HTML5, JavaScript, CSS, Silverlight, WPF, C#, .NET і SQL Server.
- Джеймс Лонг : Лонг є веб-розробником у Mozilla, працює над інструментами розробника Firefox. Один із багатьох його проектів — форк LLJS, який компілюється в asm.js. Його цікавлять нові фреймворки JavaScript, node.js та розробка під iOS.
- SpeckyBoy : Заснована коаліцією інтерфейсних дизайнерів у 2007 році, SpeckyBoy накопичила велику кількість прихильників у соціальних мережах як осередок для дизайнерських розробників інтерфейсу.
- Webapplog : Азат Мардан працює науковим співробітником у фінансовій корпорації Capital One і має понад 14 років досвіду в веб-розробці, розробці мобільного та програмного забезпечення. Він пише про Node.js, MongoDB, Express, js і JavaScript, а також про стартапи загалом. Він також має серію підручників на ці теми.
- NCZ Online : Ніколас С. Закас був технічним керівником інтерфейсу домашньої сторінки Yahoo. Він є автором багатьох книг, у тому числі Maintainable JavaScript, Professional JavaScript for Web Developers і High Performance JavaScript. Активний спікер на конференціях, веде багато open-source проектів.
- Бред Фрост : Бред Фрост — веб-дизайнер, спікер, консультант, музикант і художник із США. Він пише про атомарний дизайн, адаптивний веб-дизайн, стилі, HTML5, CSS, JavaScript, UX і Wordpress. Він також допоміг створити деякі інструменти та ресурси для веб-дизайнерів, зокрема This Is Responsive і WTF Mobile Web.
- Список окремо : популярний блог із величезним списком учасників, який досліджує дизайн, розробку та значення веб-вмісту, приділяючи особливу увагу веб-стандартам і найкращим практикам
- Ден Денні : Ден є розробником інтерфейсу в Code School (Pluralsight), як каже Ден: його головна роль — написання HTML, CSS і JavaScript для створення речей для Інтернету.
- Петер Кронер : Петер Кронер — тренер і експерт з інтерфейсу з Берліна. Він досліджує та пише про технології веб-майбутнього, такі як HTML5, CSS3 і JavaScript. Вносить свій внесок у робочу чернетку подкастів. Петро є активним спікером на конференціях. Блог німецькою мовою.
- Снук : Джонатан Снук — незалежний веб-дизайнер, розробник, письменник і спікер. Перш ніж стати фрілансером, він працював у Yahoo!, був провідним інтерфейсним розробником у Shopify, а пізніше UX-архітектором у Xero.
- Tutorialzine : як ви могли здогадатися, Tutorialzine надає прості навчальні посібники з CSS, jQuery, JavaScript, HTML5, PHP та інших областей.
- Абсолютна посада : Седрік Дугас — менеджер із розробки, розробник JavaScript, прихильник мобільних веб-додатків. Він створює продукти та продовжує «безкінечний пошук досконалості». Спеціалізується на управлінні продуктами, UX і обробці інтерфейсного стека веб-програм.
- Вражаючі мережі : Луїс Лазаріс — незалежний веб-розробник із Канади. Він є автором двох книг про HTML/CSS. Його блог охоплює теми, пов’язані з концепціями, принципами та помилками, пов’язаними з CSS, HTML і JavaScript.
- Ponyfoo : Ніколас Беваква, старший інженер інтерфейсу користувача з Аргентини. Ponyfoo — це технічний блог, у якому він ділиться своїми думками про JavaScript та Інтернет. Ніко любить писати, публічно виступати та є прихильником відкритого коду.
- Developer Drive : блог, який охоплює останні тенденції, навчальні посібники, статті про веб-розробку. Серед учасників – досвідчені веб-дизайнери, контент-маркетологи, веб-розробники та засновники стартапів.
- Jster : каталог зовнішніх бібліотек JavaScript, який також має блог і щомісячну розсилку.
- Робочий проект : щотижневий подкаст новин для веб-дизайнерів і веб-розробників (німецькою мовою).
- Scotch : блог веб-розробників із багатьма посібниками, де обговорюється все, що стосується програмування, розробки, Інтернету та життя.
- Frontend Happy hour : подкаст, в якому виступають інженери з Netflix, Evernote і LinkedIn, які за келихом розмовляють про все, що стосується розробки інтерфейсу.
- Superhero.js : блог, орієнтований на Javascript, який збирає розмови, інтерв’ю та статті на різноманітні теми для повної бази знань про те, що працює (а що ні) у JavaScript.
Блоги CSS
- CSS Karma : хоча CSS Karma не оновлюється так часто, як колись, вона все ще наповнена цікавими поглядами на CSS, JavaScript і світ інтерфейсу.
- CSS Wizardy : Гаррі Робертс — відомий консультант, архітектор, дизайнер, розробник, письменник і оратор із Великобританії. Він пише, твітує, розповідає та ділиться кодом про створення та масштабування CSS для великих веб-сайтів.
- CSS Weekly : щотижневий огляд статей, посібників, експериментів та інструментів CSS електронною поштою, підготовлених Зораном Ямбором, захопленим інтерфейсним розробником із Хорватії.
- Леа Веру : Леа — розробник інтерфейсу з Греції, яка наразі працює асистентом-дослідником у MIT CSAIL, бере участь у групі Девіда Каргера Haystack і є запрошеним експертом у робочій групі W3C CSS. У неї є книга про вдосконалений CSS для O'Reilly, працювала на W3C/MIT, виступила з понад 60 запрошеними доповідями по всьому світу, випустила кілька проектів з відкритим кодом і багато іншого.
- Хитрощі CSS : блог, який головним чином зосереджений на CSS, але також містить усе, що стосується веб-дизайну та розробки.
Блоги HTML
- Крістіан Гейлманн : Крістіан є проповідником розробників, живе та працює в Лондоні для Mozilla. Він розповідає та пише про HTML5, відкритий код і майбутнє технологій.
- Ієн Девлін : Ієн Девлін — ірландський веб-розробник і розробник додатків, який зараз працює інженером інтерфейсу trivago у Німеччині. Його сфера інтересів включає HTML, CSS, JavaScript, jQuery, Sass, Grunt і PHP. Захоплюючись веб-стандартами, семантичним HTML, веб-доступністю, він опублікував книгу під назвою «HTML5 Multimedia: Develop and Design». У 2013 році Ян став одним із засновників Intel HTML5 Hub.
Блоги jQuery
- Bassistance : Йорн Заефферер — незалежний веб-розробник, консультант і тренер, який живе в Кельні, Німеччина. Він бере участь у проекті jQuery з початку 2006 року та допоміг заснувати jQuery Foundation, працюючи в раді директорів до початку 2015 року. Він є керівником розробки jQuery UI.
- Блог jQuery : офіційний блог jQuery.
0 Коментарів Підписатися на цей блог